Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seren Serengil Seda Sayan küslüğü kısa sürdü Barıştılar! Her gün arayıp beni sormuş!
Seren Serengil Seda Sayan küslüğü kısa sürdü Barıştılar! Her gün arayıp beni sormuş!
Seren Serengil cezaevine girmeden önce Seda Sayan'ı sosyal medya hesaplarından çıkarmış ve "Benim için Seda Sayan hayat boyu bitmiştir" ifadelerini kullanmıştı. 3 günlük hapis cezasının ardından tahliye olan Seren Serengil, Seda Sayan’la barıştıklarını açıkladı. İşte o açıklamalar...
Magazin 7 Şubat 2018 - 10:57

Seren Serengil Seda Sayan küslüğü kısa sürdü. Serengil yaptığı açıklamayla: Ben cezaevindeyken her gün arayıp beni sormuş. Barıştık’ ifadelerini kullandı.

Seda Sayan Seren Serengil sosyal medyada tekrar takipetmeye başladı. Sunucusu olduğu ‘Duymayan Kalmasın’da konuşan Seren Serengil şu açıklamaları yaptı:

“Seda Sayan’a kırılmıştım. Programında olanlar ağırıma gitmişti ama ben cezaevindeyken her gün arayıp beni sormuş. Barıştık.”

seren serengil sözcü ile ilgili görsel sonucu

Seda Sayan, Seren Serengil cezaevine girmeden önce Seren Serengil'in annesi Nevin Teoman'ı da sunuculuğunu yaptığı programa bağlamış telefon görüşmesinin ardından Seren Serengil'in annesi Nevin Teoman'ın tansiyonu yükselip fenalaşmıştı. Bunun üzerine Seren Serengil, Seda Sayan'ın kendisi için tamamen bittiğini söylemişti.

İŞTE İKİLİ ARASINDA YAŞANANLAR

“SEDA SAYAN BENİM İÇİN BİTTİ”

Seda Sayan programın ilerleyen bölümlerinde Seren Serengil'in annesi Nevin Teoman'ı da sunuculuğunu yaptığı programa bağladı. Telefon görüşmesinin ardından Seren Serengil'in annesi Nevin Teoman'ın tansiyonu yükseldi ve fenalaştı. Bunun üzerine Seren Serengil, Seda Sayan'ın kendisi için tamamen bittiğini canlı yayında ifade etti.

İŞTE SEREN SERENGİL'İN KÜSKÜNLÜK İLE İLGİLİ SÖYLEDİKLERİ

”Benim için Seda Sayan hayat boyu bitmiştir. Annem tansiyon hastası onu yayına bağladı. Annem ben içeri giriyorum diye zaten üzgündü. Ne söylediği de belli değil o yüzden. Telefonla konuştuktan sonra da fenalık geçirdi. Bu saatten sonra da Seda Sayan'ı hiç affetmeyeceğim” dedi.