Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seren Serengil ve Emina Sandal’dan yeni yıl videoları
Seren Serengil ve Emina Sandal’dan yeni yıl videoları
Geride bıraktığımız yılın en çok konuşulan kadın ünlüleri listesine hiç şüphesiz Seren Serengil ve Emina Sandal da girdi. Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan iki ismin yeni yıl mesajları dikkat çekti.
Magazin 1 Ocak 2018 - 11:19

Yıl boyunca Özay Bakır adlı şarkıcıyla tutkulu bir aşk yaşayan ve verdiği mesajlarla evlenebileceğini ima eden Seren Serengil, 2017’nin bitmesine sayılı günler kala ilişkisini bitirdiğini açıkladı. Herkesi şaşkına uğratan bu gelişmenin neden olduğuyla ilgili net bir açıklama yapılmazken taraflar aralarındaki sevgi ve saygının süreceğini açıkladı. Bu mutsuz gelişmeyle yılı yalnız bitirmeye hazırlanan Serengil, adı son günlerde Hande Yener’in de adının karıştığı bir polemiğe dahil oldu. Yener’in adının yer aldığı ‘Telifmetre’ listesine inanmadığını söyleyen Serengil, günün ilerleyen saatlerinde çıplak fotoğraflarının sosyal medyaya düşmesiyle adeta şok oldu. Fotoğrafları paylaşan kişiyse Hande Yener’di…

SEREN’DEN SAHNE ÖNCESİ VİDEO

2018 yılına tüm sorunlarını geride bırakarak girmeye hazırlanan Seren Serengil, o geceyi sahnede karşıladı. Serengil, sosyal medya hesabından sahne öncesinde çektiği bir videoyu paylaşarak mesajlar vermeyi ihmal etmedi.

 

EMİNA SANDAL’DAN YENİ YIL MESAJI

2017 yılının son aylarına eşi Mustafa Sandal‘dan boşanacağına dair iddialarla giren Emina Sandal, gerek sosyal medya hesabından ve gerekse muhabirler üzerinden bu konuda net bir karara varmadıklarını söylese de haklarında yapılan tüm haberler onların ayrıldığı yönünde oldu. Ağzından çıkan her lafı dikkat çeken Emina Sandal, yeni yıl dileklerini içeren videosuyla hayranlarını mutlu etti. İngilizce konuştuğu videosunda ayna karşısında kıyafetine bakarken gördüğümüz Sandal mesajında şu ifadelere yer verdi: “2018’e girmeye hazır mısın? Yeni yıl sana başarı, sağlık ve aşk getirsin”

SANDAL’IN AŞK MESAJI

Kocasından boşanacağı konuşulan Emina’nın yeni yıldan aşk diliyor olması çift için yeni bir umut ışığı gibi yorumlanırken bu mesajı farklı yorumlayanlar da oldu.

Son güncelleme: 11:33 - 01.01.2018