Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seren Serengil ve Yaşar İpek de trafik magandalarına uydu!
Bir ayrılıp bir barışan ve ilişkilerini gündeme gelmek için kullandıkları iddiasıyla eleştirilen Seren Serengil, sevgilisi Yaşar İpek takipçileriyle sosyal medya hesabı üzerinden bir video paylaştı. Dikkatlerden kaçmayan detay ise Seren Serengil ve Yaşar İpek’in emniyet kemeri takmadıkları ve otomobili kullanan Yaşar İpek’in kurallara aykırı olarak direksiyon başındayken telefonla ilgilenmesiydi.
Magazin 18 Nisan 2018 - 08:17

Seren Serengil, sevgilisi Yaşar İpek takipçileriyle sosyal medya hesabı üzerinden bir video paylaştı. Dikkatlerden kaçmayan detay ise  Seren Serengil ve Yaşar İpek’in emniyet kemeri takmadıkları ve otomobili kullanan Yaşar İpek’in kurallara aykırı olarak direksiyon başındayken telefonla ilgilenmesi dikkatlerden kaçmadı.

KURALLARI HİÇE SAYAN ÇİFTE CEZA GELECEK Mİ?

Öte yandan Seren Serengil ve Yaşar İpek’in trafik kurallarını hiçe sayarak yaptıkları yolculuk sırasında polis tarafından durdurulup durdurulmadıkları ya da çifte ceza yazılıp yazılmadığı ise herkes tarafından merak ediliyor…

SEREN SERENGİL KİMDİR?

Seren Serengil 07 Nisan 1971 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Seren Serengil, Yeşilçam tarihinin gelmiş geçmiş en komik karakterlerini canlandıran Öztürk Serengil'in kızıdır. Annesi Nevin Teoman ile babasının ayrılığına henüz 4 yaşındayken tanık olan Seren Serengil, annesinin yanında büyümüştür. Çocukluğu Nişantaşı'nda geçen Seren Serengil, almış olduğu bale ve piyano dersleri ile sanat camiasına girişinin temellerini atmış oldu.

 

Seren Serengil  üç evlilik yaşamıştır. Bunlar ise;

2000-02: Ozan Kaçmaz
2002-05: Cengiz İmren
2006-10: Musa Aytun

Son güncelleme: 10:39 - 18.04.2018