Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seren Serengil ve Yaşar İpek’in borçlu tatili
Seren Serengil ve Yaşar İpek’in borçlu tatili
Balayını mavi tur yaparak geçiren Seren Serengil ile Yaşar İpek çiftinin, 20 bin TL tutan tur ücretinin 7 bin TL'sini ödemediği iddia edildi.
Magazin 14 Kasım 2018 - 08:52

Mayıs ayında nikâh masasına oturan Serengil ve İpek, balayı olarak Ege kıyılarını seçti. Ünlü çift, yaklaşık iki ay boyunca mavi tura çıkarak denizin keyfini sürdü. Ancak Yaşar çifti için ilginç bir iddia ortaya atıldı. Akşam’ın haberine göre, o dönemde mutluluklarını sosyal medya hesabından yayımlayarak dosta düşmana nispet yapan ünlü çiftin mavi tur kaptanı, ikilinin kendisine borçları olduğunu sektörde konuşmaya başladı. 20 bin TL tutan tur ücretinin 13 bin TL'sini ödeyen Yaşar çiftinin, kalan 7 bin TL'yi yaklaşık 4 aydır vermediği ortaya çıktı. Kaptanın birçok kez alacağıyla ilgili konuştuğu İpek'in sürekli ödeyeceğini belirtip henüz para göndermediği iddia edildi.

FATURASIZ AÇIKLAMA

Çıkan bu iddiaların ardından Yaşar İpek ve Seren Serengil’in tekne kiraladığı şirket yazılı bir açıklama yaptı. Fakat açıklamada ücretin temin edildiğine dair faturanın bulunmaması dikkat çekti.
serenserengil

Son güncelleme: 09:12 - 15.11.2018