Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seren Serengil’e şok! Işın Karaca, ihtiyati tedbir kararı aldırdı
Seren Serengil’e şok! Işın Karaca, ihtiyati tedbir kararı aldırdı
Işın Karaca, sunduğu magazin programında kendisi hakkında yayınlar yapan Seren Serengil hakkında yayınların durdurulması için mahkemeden ihtiyati tedbir kararı aldırdı. Karaca, Serengil'in 6 aya kadar disiplin hapsine çarptırılmasını talep etti.
Magazin 9 Nisan 2018 - 11:51

Gülben Ergen ile yıllardır süren kavgasını ekranlara taşıyan Seren Serengil, davalık olmuş tedbir kararına uymadığı gerekçesiyle de aldığı 3 gün zorlama hapis cezası sonrası 2 Şubat’ta Bakırköy Kadın Tutukevi’ne girmişti.

Seren Serengil, bu kez de Işın Karaca ile gerilim yaşıyor. Karaca, magazin programında kendisi hakkında yayınlar yapan Seren Serengil hakkında yayınların durdurulması için mahkemeden ihtiyati tedbir kararı aldırdı.

ESKİ EŞE YÖNELİK YAYINLAR KARACA’YI ÇILDIRTTI

Karar icra memurları aracılığıyla Seren Serengil'e tebliğ edilmek istendi. Dilekçede Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu'na, haklarında verilen ihtiyati tedbir kararının ve öneminin izah edildiği, söz konusu izahatların tutanak altına alınarak icra memuru vasıtası ile ihtiyadi tedbir kararının infazının sağlandığı belirtildi. Ancak hakkında ihtiyati tedbir kararı verilen taraflardan Seren Serengil'in mahkemenin kararının kendisine tebliğ edilmediğini söyleyerek, bu şekilde infaz ya da tebligat işlemi olamayacağını ileri sürdüğü ve söz konusu tutanağı imzalamadığı belirtildi.

Dilekçede Cengiz Semercioğlu ve Seren Serengil'in mahkemece verilen kararı canlı yayında eleştirdikleri ardından ise programın sair anlarında da Işın Karaca ve eski eşi hakkında yayın yapmaya devam ettikleri ifade edildi.

Işın Karaca, çocuğunun babası olan ve hırsızlık, uyuşturucu kullanımı gibi haberlerle gündeme gelen eski eşi Sedat Doğan’la anılmak istemiyor. Karaca’nın en büyük sıkıntısı ise gelecekte kızı Mia’nın babasına yönelik haberleri internet üzerinden okuyacak olması.


MAHKEME İFADELERİNİ ALMAK İÇİN TEBLİGAT ÇIKARDI

Emre uymadıkları ve aynı zamanda tedbir kararına aykırı davrandıkları belirtilerek bir aydan altı aya kadar disiplin hapsi ile cezalandırılmaları talep edildi. Mahkeme ifadelerini almak için Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu'na tebligat çıkardı.