Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seren tarzı kutlama: ‘Sevgiliden çoksun ama yine de kutlu olsun’
Seren tarzı kutlama: ‘Sevgiliden çoksun ama yine de kutlu olsun’
Seren Serengil kısa bir süredir birlikte olduğu şarkıcı Yaşar İpek'le olan ilişkisini kelimelere ilk kez döktü ve onun sevgililer gününü kutladı.
Magazin 14 Şubat 2018 - 13:02

Şarkıcı ve oyuncu Seren Serengil birkaç hafta önce Yaşar İpek’le yakınlaşmış ve ikilinin aşk iddiaları magazin gündemini uzun süre meşgul etmişti. Kısa sürede filizlenen aşkları hakkında uzunca bir süre yorum yapmayan ikiliden Seren Serengil, sosyal medya hesabından yaptığı videolu paylaşımla İpek’in sevgililer gününü kutladı ve şu satırları paylaştı: “O kadar çok şeyim oldun ki birdenbire sana sadece sevgilim dersem haksızlık etmiş olurum… ben hep bir tek bu kadar şeyi ben yapabilirim sanırdım bir sevgili için… sen benden de sevdiğini mutlu etme konusunda başarılıymışsın. Duruşun şefkatin sahip çıkışın kötü günde tuttuğun elimi bırakmayışını hayat boyu unutmayacağım… Sevgili den çok‘sun sen … Ama yine de kutlu olsun…”

 

Son güncelleme: 13:04 - 14.02.2018