Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Serenay Aktaş: “En son aşık olduğumda çocuktum”
Serenay Aktaş: “En son aşık olduğumda çocuktum”
Kadrosunda bulunduğu ‘Meryem’ dizisi geçtiğimiz haftalarda ekrana veda eden Serenay Aktaş, Women’s Style dergisinin Mart sayısına konuk oldu.
Magazin 8 Mart 2018 - 08:57

İşte Aktaş’ın dikkat çekici o açıklamaları: Annem yanımdayken bile onu özleyen bir çocuktum. Kadının ve daha birçok şeyin anlamı benim için annemdir.

– Güzelliğin ruhtan geldiğine inanıyorum. O an kendimi güzel hissediyorsam öyleyimdir, yüzümde bir ton makyaj olmasına gerek yok.

– Yerine göre seksi veya sempatik olabilirim. Oyuncu olarak bunu zaten yapmalıyım.

– Olumlu şeyler gibi olumsuz şeyler de insana dair ve hepsi kabulüm artık. Dünyayı değiştiremeyeceğimi anladım.

– Bazen kendimi ikinci plana atabiliyorum. Hatta ipin ucunu fazla kaçırdığım da oluyor. Önce ailem ve sevdiklerim diyorum. Açıkçası şu sıralar bu durumun üstesinden gelmeye çalışıyorum. Oyuncu koçum bile “Serenay başkaları için yaşıyor, kendi için değil” diyor ve bana dönüp, bu senin için iyi bir şey değil, diye beni uyarıyor.

– Sevdiklerimin mutlu olmaları ve hareket halinde olmak beni mutlu ediyor. Benim çalışıyor olmam ve sürekli bir şeylerle uğraşmam lazım. Evde oturayım, keyif yapayım gibi şeyler bana göre değil.

– En son aşık olduğumda çocuktum. Uzun zaman olmuş.

– Hayatımdaki insanın gerçek duygularıyla hareket etmesini beklerim. Çünkü artık her şey o kadar sahte ki… Sevgi her şeye yetmiyor, ondaki gerçekliği görmem ve bunu hissetmem lazım.