Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Serenay Sarıkaya aşk hayatı ve kariyeri hakkında konuştu
Serenay Sarıkaya aşk hayatı ve kariyeri hakkında konuştu
Serenay Sarıkaya, InStyle dergisinin Mayıs sayısının konuğu oldu. 
Magazin 29 Nisan 2016 - 07:24
 İkimizin Yerine filmi için Amerika'dan İstanbul'a dönen Serenay Sarıkaya, film ile ilgili duygularını şöyle anlattı: “Senaryoyu okuduğumda Amerika'daydım ve beni çok etkilemişti. Çok kısa bir sürede çekilip, bitirileceği söylendiği için ben de Türkiye'ye döndüm ve sette buldum kendimi. Sinema alanında ilk defa böyle bir karakteri göğüsledim. Kendime çok yakın buldum. 18 yaşındaki bir genç kızın, genç bir kadına dönüşmesiyle ilgili büyüme ve yol hikayesi aslında. Bu süreç bana bir şekilde dokunduğu için çok güzel hissettirdi.”


KEREM PROFESYONEL BİR İNSAN

 
Oyuncu “10 yıl sonrasının hayalini kurduğunuzda kendinize neler eklemek istiyorsunuz?” sorusuna ise şu cevabı veriyor, “Benim amacım geçici bir popülarite yakalamak değil. Hayallerimi hep çok büyük tuttum.” Kerem Bürsin'le ilişkisini ise şöyle tanımlıyor, “Kerem çok profesyonel bir insan. İkimiz de işi ve özel hayatı çok doğru ve güzel bir şekilde ayırabiliyoruz. Birbirimizi gerçekten daha iyi anlama, daha iyi tanıma fırsatımız oldu.”