Serenay Sarıkaya depreme İzmir’den dönerken yakalandı

Oyuncu Serenay Sarıkaya, İzmir'de meydana gelen 6.9'luk depreme dönüş yolunda yakalandı. Yaşadığı korkuyu takipçileriyle paylaşan oyuncu "İnsan, felaketin bu denli yaşandığına inanmak istemiyor" ifadelerini kullandı.

Serenay Sarıkaya depreme İzmir’den dönerken yakalandı

Dün Ege Denizi’nde, Seferihisar açıklarında 6.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. 30 saniye süren depremde şu ana kadar 28 kişi hayatını kaybetti, 885 kişi yaralandı. 8 binanın enkazında arama-kurtarma çalışmaları da sürüyor.

Türkiye’yi sarsan depreme yakalanan oyuncu Serenay Sarıkaya da yaşadığı korkuyu Twitter hesabından takipçileriyle paylaştı.

“İNSAN İNANMAK İSTEMİYOR”

Sarıkaya, paylaşımında şu ifadeleri kullandı: “İzmir depremi olurken annem ve ben İzmir’den dönüş yolundaydık. Felaketin bu denli büyük yaşandığına insan inanmak istemiyor. Tüm İzmir’e geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Kalbimiz dualarımız sizlerle…”

Serenay Sarıkaya’nın paylaşımı.

'5 yaşında enkazdan çıktım' İlginizi Çekebilir '5 yaşında enkazdan çıktım' Ailesi depreme yakalandı! İlginizi Çekebilir Ailesi depreme yakalandı! 'Aklımı oynatacağım' İlginizi Çekebilir 'Aklımı oynatacağım'