Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Serenay Sarıkaya filminin afişini paylaştı
Serenay Sarıkaya filminin afişini paylaştı
Serenay Sarıkaya'nın Nejat İşler'le başrolü paylaştığı filmi 'İkimizin Yerine'nin afişi yayınlandı. Sarıkaya bu mutlu anı kelimelere şöyle döktü.
Erdinç YAPAN
Magazin 4 Ağustos 2016 - 08:15

Yapımını TAFF'ın üstlendiği, oyuncu kadrosunda Serenay Sarıkaya ve Nejat İşler ile birlikte Zerrin Tekindor ve İştar Gökseven gibi isimlerin de yer aldığı, yılın en büyülü aşk filmi “İkimizin Yerine”nin afişi hazırlandı. Sosyal medya hesabından bu afişi takipçileriyle paylaşan Serenay Sarıkaya, aynı zamanda bir başka fotoğraf da paylaşarak duygularını ifade etti. İşte Serenay Sarıkaya’nın hissettikleri: Bilmem nasıl anlatsam size duygularımı… Fotoğrafları gördüğümde bile ağladığımı mı, hala daha gerçek olduğuna inanamadığımı mı? Bu, sinemaya aşık bir oyuncu olarak sırtlandığım ilk filmim! Okur okumaz atlayıp geldiğim, her bir evresinde %100 ümle var olduğum ve sonsuz hissettiğim canım filmimi size nasıl anlatsam? Öyle özel bir iş oldu ki; bu işi var eden, benim de içinde olmama sebep olan, benim gibi tüm yüreğiyle çalışan herkese çok teşekkür ederim. Hele ki yolumu açmaya gayret eden, bana yoldaşlık eden, koruyup kollayan Nejat İşler’e ayrıca… Umut ediyorum siz de benim gibi çok seversiniz”

serenay-sarikaya-ic

Serenay Sarıkaya ve Nejat İşler’i bir araya getiren filmin konusu şöyle: Serenay Sarıkaya, küçük bir kasabada büyümüş ve sürekli kendini tekrarlayan hayatına dair soruları cevaplamaya çalışan Çiçek karakteri ile seyircisiyle buluşmaya hazırlanırken, başarılı oyuncu Nejat İşler ise Çiçek’in hayatını değiştirecek büyük aşkı, edebiyat öğretmeni Doğan'ı karakterini canlandırıyor. Çiçek’in gencecik kalbinde alevlenen bu aşk, hayatıyla ilgili sorduğu sorulara acemi omuzlarının kaldıramayacağı cevaplara neden olacaktır. Hayatın gerçekleriyle yüzleşen Çiçek'in yaşadıkları aynı şekilde ilk aşkı Doğan’ın da sınavı olacaktır. Aile, dostluk, sır, sevgi ve umudun içinde bir aşkı en çarpıcı şekilde gözler önüne serecek olan “İkimizin Yerine” aşkın iyileştirdiği iki kalbin hikayesidir.

serenay-sarikaya-afis
Son güncelleme: 09:45 - 04.08.2016