Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür ve Berrak Tüzünataç dünya basınında
Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür ve Berrak Tüzünataç dünya basınında
Türkiye'de Cuma günü internette 3 bölüm yayınlanan 'Fi'nin yıldızları Cannes'da televizyon fuarına katıldı. Serenay Sarıkaya, uzun paçalarıyla yerleri süpürdü. Berrak Tüzünataç ise, göbeğini açıkta bırakan büstiyerini beyaz çizmelerle tamamladı.
Magazin 3 Nisan 2017 - 15:36

Geçtiğimiz Cuma Türkiye’de internet üzerinden yayınlanmaya başlayan ve başrollerini Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür ve Berrak Tüzünataç’ın üstlendiği dizi izleyenlerden tam not aldı.

fiic

 

Türkiye’de ilk 3 bölümü yüklenen dizinin başrol oyuncularından Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür ve Berrak Tüzünataç, Fransa’daki televizyon programları formatlarının görücüye çıktığı fuara katıldı.

serenayic

Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür ve Berrak Tüzünataç, Cannes’deki fuar sırasında objektiflere poz verdi. International Television Programs Market (Uluslararası Format Fuarı)’a katılan Fi dizisinin yıldızları fuarda tüm dikkati üzerine çekti.

Kırmızı takımıyla hem seksi hem de maskülen görünen Sarıkaya, olması gereken sınırdan uzun paçalarıyla yerleri süpürdü. Tüzünataç ise büstiyer ve bot kombiniyle tam da altı kaval, üstü şişhane!

serenayic2
Son güncelleme: 14:43 - 14.04.2017