Serenay Sarıkaya’dan Fi Çi tüyosu: Manyak bir bölüm geliyor!

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, başrolünde yer aldığı Fi Çi dizisinin yeni bölümü için Instagram hesabından önemli bir tüyo verdi. Sarıkaya, yeni bölüm için Manyak bir bölüm geliyor! yorumunu yaptı. İşte o paylaşım...

Serenay Sarıkaya’dan Fi Çi tüyosu: Manyak bir bölüm geliyor!

Her bölümü merakla beklenen Fi Çi dizisi’nin 5. bölümü nefes kesecek gibi görünüyor. Bunu diziye dair paylaşımda bulunan güzel oyuncu Serenay Sarıkaya’nın paylaşımından öğrendik. Yani büyük tüyo Serenay Sarıkaya’dan geldi. Sarıkaya sosyal medya paylaşımında yeni bölümü tanımlarken ‘Manyak bir bölüm geliyor’ ifadelerini kullandı. İşte o paylaşım.

serenays

Sosyal medya hesabı Instagram’dan kendi fotoğrafının yer aldığı Çi görselini paylaşan Serenay Sarıkaya, paylaşımının altına “Hadi 5. bölüm bu hafta çıkıyor da, 5’i izledikten sonra 6’ncıyı nasıl bekleyeceğiz… Öyle manyak bir bölüm geliyor…. Benden söylemesi..” notunu düştü.

 

İşte saati... Fi Çi 2. sezon 4. bölüm saat kaçta başlayacak? Fi Çi yeni bölüm Puhutv izle! İlginizi Çekebilir İşte saati... Fi Çi 2. sezon 4. bölüm saat kaçta başlayacak? Fi Çi yeni bölüm Puhutv izle!