Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seren’den İrem’e sert sözler… Tarzın çok avam
Seren’den İrem’e sert sözler… Tarzın çok avam
Şarkıcı ve oyuncu Seren Serengil sunuculuğunu yaptığı programda İrem Derici’ye yüklendi ve ona “Bu terbiyesizce, avam konuşma tarzını değiştir. Samimiyet avamlık değildir. Daha yüksek yerlere gelebilecekken, ağzını açıp konuştuğun için orada kalacaksın!” sözleriyle yüklendi.
Magazin 6 Mart 2018 - 07:37

Şarkıcı İrem Derici'nin verdiği bir röportajda, Demet Akalın ve Hande Yener'i kastederek “Bizden bir önceki nesil yediler birbirlerini! 20 senedir ona laf buna laf… Yedi o karılar birbirlerini…” sözleri Seren Serengil'i kızdırdı. Sunuculuğunu yaptığı ‘Duymayan Kalmasın' programında Derici'ye yüklenen Serengil yaptığı açıklamalarla ilgili olarak; “Bu terbiyesizce, avam konuşma tarzını değiştirmelisin. Şu senin konuşma üslubunu hayatımda ilk defa izliyorum. Bunu söylerken bile çok utanıyorum. Samimiyet avamlık değildir. Sen daha yüksek yerlere gelebilecekken, ağzını açıp konuştuğun için orada kalacaksın” şeklinde sözler sarf etti.