Seren’i gören tanıyamadı

Tüp mide ameliyatı olup 19 kilo veren Seren Serengil eski formuna kavuşmak için yoğun çaba harcıyor.

Seren’i gören tanıyamadı

Tüp mide ameliyatı olup 19 kilo veren Seren Serengil eski formuna kavuşmak için yoğun çaba harcıyor. 42 bedenden 34 bedene düşen Serengil, yeni görüntüsüyle ilk kez önceki gün objektiflerimize yansıdı.

seren-serengil-ic-3

 

YÜZEREK FORM TUTUYOR

Bodrum Türkbükü'nde yakın dostlarının teknesinde misafir olan Seren Serengil'in verdiği kilolar sonrası vücudunda deformasyonlar olduğu görüldü. Fit olmak adına sürekli spor yapan Serengil uzun süre yüzdü. Görüntülenmemek için oldukça açığa demirleyen tekneden denize giren Serengil yaklaşık iki saat kulaç attı.

seren-serengil-ic

 

Seren Serengil ideal kilosuna kavuştu. Hızlı kilo verdiği için oluşan deformasyonlardan kurtulmak için de bol bol spor yapıyor.

“TAŞ GİBİ VÜCUDU NASIL ÇIKARIYORSUNUZ”

Seren Serengil, hakkında yapılan haberleri gördükten sonra sosyal medya hesabından şu paylaşımı yapmış; “Yakalanmışız da çok kötü çekiyorsunuz yahu! Ormanın aralarından taş gibi vücudu nasıl çıkarıyorsunuz. Saklanacağız diye güneş yukarıdan vurmuş, adeta içindeki bağırsak bile çıkıyor gölgeli gölgeli… Bari yanımıza gelseydiniz ben poz verirdim. O kadar çalıştık bu vücut için bari güzel çekseydiniz. Yine de Gülben ve Hülya’nın hallerinden iyimişiz canım bin kat… Şaka, şaka. Bu arada hemen takarsınız söyleyeyim burada bütün tekneler Amerikan bayraklı. Sanırım vergi ile ilgili onu bilmiyorum tekne benim değil ben misafirim.”