Serhat Akın’dan Survivor bombası: Adadaki gizli aşkı açıkladı

İnternet üzerindeki bir uygulamadan yaptığı yayınlarla ve açıklamalarla magazin gündemini belirleyen eski futbolcu Serhat Akın, Survivor ile çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

Eski futbolcu Serhat Akın, Survivor ile çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Akın, Survivor Sema’nın Adem Kılıççı ile aşk yaşadığını iddia etti.

“ADEM’LE SEVGİLİ OL DEMEDİM”

Serhat Akın internet üzerinden gerçekleştirdiği yayında Survivor Sema’nın, Adem ile Hakan Hatipoğlu’nu sevmediğini ifade ederek, “Sema Survivor”a giderken beni aradı. “Adem filan bunlarla ben nasıl yapacağım adada filan” dedi. Ben de dedim ki… “Sen güçlü kadınsın git çocuğunun için mücadele et. Turabi ile görüş, Hakan ile görüş Adem ile görüş…” ‘Bu arada Sema, Adem ile Hakan Hatipoğlu’nu hiç sevmiyordu. Aynı takımda olduğunuz için takım ruhunu sağlam için görüş dedim. Ağlama dedim pes etme dedim moral verdim başarırsın dedim. Ama ben şimdi kalkıp git Adem’le sevgili ol demedim’ ifadelerini kullandı.

survivor
SEMA YALANLAMAKTA GECİKMEDİ…

Serhat Akın’ın bu iddiasının ardından sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Sema, Akın’ın hakkında ortaya attığı aşk iddiasının yalan olduğunu söyledi. İşte Sema’nın o açıklaması:

sema-survivor Survivor Merve'den tesettürlü paylaşım İlginizi Çekebilir Survivor Merve'den tesettürlü paylaşım
Loading...