Serkan Çayoğlu kimdir? Serkan Çayoğlu nereli ve kaç yaşında?

Serkan Çayoğlu, 31 Mayıs 1987 doğumludur. İlk oyunculuk deneyimini Kuzey Güney adlı dizi ile yaşayan Serkan Çayoğlu hakkında bilinmesi gerekenler haberimizde... Serkan Çayoğlu nereli ve kaç yaşında?

Serkan Çayoğlu kimdir? Serkan Çayoğlu nereli ve kaç yaşında?

Şu sıralar TRT televizyonunda yayınlanan Halka dizisinde, Cihangir karakterini canlandıran Serkan Çayoğlu hakkında bilmek istediğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz… Serkan Çayoğlu kimdir? Nerede doğdu, kaç yaşında, boyu, kilosu, oynadığı diziler ve filmler…

SERKAN ÇAYOĞLU KİMDİR?

Serkan Çayoğlu, 31 Mayıs 1987 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir. Almanya'da Erglangen-Nürnberg Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olmuştur. Serkan Çayoğlu baba tarafından aslen Giresun Alucra’lıdır. Ümit Çırak ve Dolunay Soysert gibi isimlerden oyunculuk dersleri alan Serkan Çayoğlu oyunculuğa ilk kez 2012 yılında yayınlanan Kuzey Güney dizisi ile adım atmıştır.

Kiraz Mevsimi adlı dizide hayat verdiği Ayaz karakteriyle adını geniş kitlelere duyurmayı başarmıştır. Ardından, Zeytin Tepesi, Hayatımın Aşkı, Börü gibi projelerde yer alan Serkan Çayoğlu şimdilerde TRT 1 ekranlarında ayınlanmakta olan Halka dizisinde Cihangir karakterine hayat vermektedir. Serkan Çağoğlu 1.88 metre boyunda, 85 kilo ve İkizler burcudur.
serkan

Serkan Çayoğlu’nun rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Halka (Cihangir) (TV Dizisi)
2017 – Börü (Kaya) (TV Dizisi)
2016 – Hayatımın Aşkı (Demir) (TV Dizisi)
2014-2015 – Kiraz Mevsimi (Ayaz) (TV Dizisi)
2014- Zeytin Tepesi (Burak) (TV Dizisi)
2012 – Kuzey Güney (TV Dizisi)