Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Serkan Kaya kimdir? Ünlü şarkıcı nereli ve kaç yaşında? İşte Serkan Kaya hakkında merak ettikleriniz…
Serkan Kaya kimdir? Ünlü şarkıcı nereli ve kaç yaşında? İşte Serkan Kaya hakkında merak ettikleriniz…
Arabesk ve fantezi müziğin son dönemdeki en iyi temsilcilerinden Serkan Kaya kimdir? Peki Serkan Kaya kaç yaşında ve nereli? İşte besteci ve şarkı sözü yazarı hakkında merak edilenler...
Magazin 16 Mart 2018 - 14:05

Serkan Kaya kimdir? sorusu magazin dünyasında sık sık sorulmaya devam ediyor. Arabesk ve fantezi müziğin yeni dönemdeki önemli temsilcilerinden Serkan Kaya kaç yaşında ve nereli? İşte ünlü şarkıcının bilinmeyenleri ve kısa yaşam öyküsü…

SERKAN KAYA KİMDİR?

Serkan Kaya 24 Temmuz 1977’de Sivas’ta doğmuştur. Besteci, şarkıcı ve şarkı sözü yazarıdır. 2000’de ilk çalışması “Senden Sonra Ben” albümünü çıkarmıştır. 2011 yılında ikinci çalışması “Aşk Ne Demek Bilen Var Mı?” albümünü çıkarmıştır.

2015 yılında üçüncü çalışması “Gönül Bahçem” albümünü çıkarmıştır. “Gönül Bahçem” albümü ile en çok satanlar listesinde uzun süre zirvede yer almıştır.

Albümün “Kalakaldım” adlı çıkış şarkısı, radyo ve televizyonların yanı sıra dijital platformlarda da kendi tarzında en çok dinlenen ve indirilen şarkı olmuştur.

43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde “En İyi Fantezi – Halk Müziği (Erkek)” ödülünü kazanmıştır.

Serkan Kaya SÖZCÜ ile ilgili görsel sonucu

DİSKOGRAFİ

Senden Sonra Ben – 2000
Aşk Ne Demek Bilen Var Mı? – 2011
Gönül Bahçem – 2015
Miras – 2017

Son güncelleme: 14:07 - 16.03.2018