Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sermiyan Midyat ve Sinan Akçıl kavgası
Sermiyan Midyat ve Sinan Akçıl kavgası
Ünlü oyuncu Sermiyan Midyat ve şarkıcı Sinan Akçıl bir doğum günü partisi için gittikleri mekanda birbirine girdi.
Magazin 10 Ekim 2018 - 07:37

Hollywood yıldızı Kristanna Loken’ın doğum günü partisi için mekana gelen ikili, magazin muhabirlerinin içeri girmesi sonrasında tartışmaya başladı. Kameralardan rahatsız olan Sermiyan Midyat içeriye alınan muhabirler için, “Bunları kim içeri aldı, çabuk dışarı çıkarın” şeklinde bir çıkışta bulundu. Olumsuz yanıt alan ve gazetecilere sert tepki gösteren Midyat’a, Sinan Akçıl müdahale etti. İyice sinirlenen Midyat, elindeki sigarayı Sinan Akçıl'ın üzerine atınca işler kontrolden çıktı. Akçıl da elindeki çatalı Midyat’a doğru fırlattı. İkili arasında yaşanan gerginlik, mekanın güvenlik görevlilerinin araya girmesiyle sakinleştirildi. Yaşanan olayın ardındın ikili mekandan uzaklaştırıldı.

SERMİYAN MİDYAT GECENİN SONUNDA PAYLAŞIMDA BULUNDU…

Midyat yaşanan bu olayın ardından sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Akçıl’ın kendisine çatal fırlattığını söyleyen Sermiyan Midyat şu göndermede bulundu…

sermiyan-ic
Son güncelleme: 09:12 - 10.10.2018