Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sertab Erener: Hep Amerikan arabalarımız oldu
Sertab Erener: Hep Amerikan arabalarımız oldu
Şarkıcı Sertab Erener, sosyal medya hesabından çocukluk dönemine ait fotoğraflar paylaştı ve o dönemlere dair anılarını anlattı.
Magazin 5 Mart 2020 - 13:12

Türk pop müziğinin önemli seslerinden Sertab Erener, eski fotoğrafların paylaşıldığı perşembe gününü boş geçmedi ve hem kendisinin hem de ağabeyinin birlikte göründüğü birkaç fotoğrafı takipçisinin beğenisine sundu.

O dönemlere ait anılarını ve duygularını da takipçileriyle paylaşan Erener’in bu fotoğrafları ve satırları kısa süre içerisinde binlerce beğeni aldı.

Müzik dolu bir ailede büyüdüğünü söyleyen Sertab Erener şu ifadeleri kullandı:

“Abim ile hep çok anlaşarak büyüdük biz, hiç kavga etmedik. Sonra, biz büyürken hep Amerikan arabalarımız oldu, rahmetli babam çok severdi çünkü.

Ben miniciktim , arabalar da bir o kadar büyüktü. Ve bu sayede arabaların arka penceresinin boşluğunda uyuyacak şahane bir yatak çıkardı bana, hep orada uyurdum seyahat ederken . Bir de hep dans ederdik biz, dans etmeyi severdik , müzik dolu bir ailede büyüdük ikimiz”

Son güncelleme: 13:13 - 05.03.2020