Sertab Erener konser gelirini bağışladı

Türkiye'nin farklı yerlerinde çıkan orman yangınları sürüyorken sanatçı Sertab Erener 30 Temmuz'daki konserinin gelirini ağaçlandırma için bağışlayacağını açıkladı.

Sertab Erener konser gelirini bağışladı

Sertab Erener, 30 Temmuz’da İstanbul Turkcell Vadi’de verdiği konserden edindiği geliri ağaçlandırma çalışmaları için bağışladığını duyurdu.

Sanatçı, konser öncesinde Instagram hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“İki gündür yaşadığımız ciğerimizi yakan bu acı ile bugün sahneye çıkmak benim için imkansızdı, iptal edelim istemiştim. Ama Turkcell ile gerçekleştireceğimiz bu konserin bütün gelirini kaybettiğimiz ormanlarımızı en kısa zamanda yeniden yeşertmek için bağışlamaya karar verdik. Bu inançla yola çıktım. Bu gece şarkılarımı bütün ruhumla kaybettiğimiz ağaçlarımız, hayatını kaybeden bütün canlılar için söyleyeceğim.”

Aleyna Tilki, yangında vefat eden Şahin Akdemir'in adını yaşatacak İlginizi Çekebilir Aleyna Tilki, yangında vefat eden Şahin Akdemir'in adını yaşatacak Dua Lipa, Bella Hadid, Michele Morrone ve Lewis Hamilton'dan Türkiye mesajı İlginizi Çekebilir Dua Lipa, Bella Hadid, Michele Morrone ve Lewis Hamilton'dan Türkiye mesajı Tuğba Özay öfke kustu: Yaktığınız yerde yanacaksınız! İlginizi Çekebilir Tuğba Özay öfke kustu: Yaktığınız yerde yanacaksınız!