Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sertab’ın büyük hayali
Sertab’ın büyük hayali
Vapurda şarkı söylemesiyle geçen haftaya damga vuran Sertab Erener, hayalini açıkladı: "Buna benzer projeler yapacağım. Amacım sokak müzisyenleri festivali düzenlemek"
Magazin 23 Şubat 2017 - 14:27

Sertab Erener, geçen hafta vapurda sokak müzisyenlerine eşlik ederek şarkı söylemişti. Vapurda bir ara İzmir Marşı’nı da seslendiren Erener, performansının kurgu olduğunu iddia edenlere tepki gösterdi.

sertab-erener-ic

ÇOK ÖNEMLİ BİR PROJEYE İMZA ATACAĞIM

Vapurda çok ilginç bir deneyim yaşadığını, Kadıköy-Beşiktaş hattında tam 4 kez tur attığını anlatan Sertab Erener, insanların mutluluğuna şahit olmanın da kendisini çok mutlu ettiğini söyledi. Performansıyla ses getiren Erener, bu performasının ardından çok önemli bir projeye imza atacağını da ilk kez duyurdu. Sanatçı, “Müzik birleştirici bir kavram. Müziğin amacı bu” dedi ve ekledi: “Bunun gibi başka projeler de yapacağım. Bu ülkenin çok başarılı müzisyenleri var. Vapur dışında başka yerlerde buna benzer projeler yapıp sonunda da bunu sokak müzisyenleri festivaline dönüştürmek istiyorum”

Son güncelleme: 14:29 - 23.02.2017