Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sertab’ın müzikali Harbiye’de
Sertab’ın müzikali Harbiye’de
Sertab Erener önceki akşam Harbiye'de sevenleriyle buluştu. Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda gerçekleştirilen konserde Erener, sevilen şarkılarını 'Sertab'ın Müzikali' isimli gösteri eşliğinde söyledi.
Emre ÇEVİK
Magazin 9 Temmuz 2018 - 09:43

Sertab Erener’in eski kliplerinden esinlenerek hazırlanan sahne şovunda, Erener’in şarkılarına yedi dansçı ile yedi müzisyen eşlik etti.

PELİN ÖZTEKİN, SERTAB ERENER HAYRANI ÇIKTI

Seslendirilen şarkıların dönemine ait farklı kostümlerin kullanıldığı ‘Sertab’ın Müzikali’, 1990’lar ve 2000’ler adı verilen iki bölümden oluştu. Yaklaşık 2 saat süren konseri izlemeye sevgilisiyle gelen Pelin Öztekin, de Sertab Erener'in söylediği bütün şarkılara eşlik ederek doyasıya eğlendiği görüldü.
20181
Konseri izlemeye gelen diğer bir isim de Ömür Gedik oldu. Son günlerde yaşanan hayvana şiddet olaylarını bir kez daha dile getiren Gedik, “Hayvanlara eziyet edenlerin cezalandırılması için ne gerekiyorsa yapacağını” söyledi.

Son güncelleme: 10:16 - 09.07.2018