Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sevda Demirel’den ‘Photoshop’suz paylaşım
Sevda Demirel’den ‘Photoshop’suz paylaşım
Sıklıkla spor yaptığı anları sosyal medya hesabından paylaşan 47 yaşındaki şarkıcı Sevda Demirel, Instagram hesabından yaptığı bikinili paylaşımlarıyla genç kızlara adeta taş çıkardı
Magazin 2 Temmuz 2019 - 12:06

Kameralardan uzak bir yaşam tercih eden şarkıcı Sevda Demirel, sıklıkla sosyal medya hesabından spor yaptığı anlara dair paylaşımlarda bulunuyor. Demirel son olarak kumsalda çekildiği bikinili fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sundu.47 yaşında şarkıcı ve spor eğitmeni Sevda Demirel, kusursuz fiziğiyle genç kızlara adeta taş çıkarttı.

“BEN PHOTOSHOP YERİNE SPOR YAPIYORUM”
Sevda Demirel, ünlü isimler arasından sıklıkla yaygın olan photoshoplu paylaşımlara bir gönderme yaptı. Demirel “Ben fotoğraflarıma photoshop yapmıyorum photoshop yerine spor yapıyorum, bütün meslektaşlarıma aynı şeyi öneririm ham haliyle koyduğum fotoğrafları tüm fotoğrafçılar inceleyebilir,kimseyi kandırarak bir yere varamam günde 2 saat sporla bunlar oluyor hadi güzel meslektaşlarım sizde spor salonlarına” notunu düştü.

Son güncelleme: 12:25 - 02.07.2019