Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sevda’nın Bahçesi 2. bölüm fragmanı Sevda’nın Bahçesi 1. bölüm izle
Sevda’nın Bahçesi 2. bölüm fragmanı Sevda’nın Bahçesi 1. bölüm izle
Kanal D'nin yeni dizisi Sevda'nın bahçesi bu akşam başlıyor! Sevda, artık kader ile yüzleşmenin zamanı geldiğini düşünür. Yıllar sonra bir araya gelen Levent ve Sevda için artık hiçbir şey aynı değildir. Başrollerinde Sibel Can ve Emre Kınay'ın olduğu Sevda'nın Bahçesi'nin ilk bölümü bu akşam saat 20.00'de Kanal D'de başlıyor!
Magazin 23 Eylül 2017 - 10:49

Yeni dizi Sevda’nı Bahçe’si bu akşam ilk bölümü ile ekranlarda olacak. Sibel Can ve Emre Kınay’lı dizinin büyük ilgi görmesi bekleniyor.  İkilinin karşılaşması, eski hesapları da gün yüzüne çıkarır. Yıllar önceki ayrılık, Sevda’yı bambaşka biri haline getirmiştir. Artık çok daha güçlü ve kararlıdır. Levent’i yeniden karşısında görmesi, eski hatıraları onun için yeniden canlandırır. 2. bölüm fragmanı yayınlanan dizide bu hafta neler olacak?

sevdanin-ic

İLK BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sevda’nın Bahçesi 1.Bölümde, Sevda ve Levent on sekiz yıl önce ayrılmıştır. Levent, Sevda'dan ayrılmak istediğinde Sevda, kızı Defne'ye hamile olduğunu söyleyememiş, Levent baba olduğunu öğrenemeden Sevda'yı terk etmiştir.

Sevda, artık kader ile yüzleşmenin zamanı geldiğini düşünür. Yıllar sonra bir araya gelen Levent ve Sevda için artık hiçbir şey aynı değil…

2. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Sevda ile Aylin karşı karşıya! Sevda ile Levent yıllar sonra yüzleşiyor; eski defterler yeniden açılıyor! Yıllar önceki ayrılık, hem Sevda hem de Levent için hayatlarında birçok yeniliği beraberinde getirmiştir. İkilinin karşılaşması, eski hesapları da gün yüzüne çıkarır. Yıllar önceki ayrılık, Sevda’yı bambaşka biri haline getirmiştir. Artık çok daha güçlü ve kararlıdır. Levent’i yeniden karşısında görmesi, eski hatıraları onun için yeniden canlandırır. Sevda, kızıyla kurduğu yeni hayatına Levent’i kabul edebilecek mi? Levent ile Sevda’nın yıllar sonra karşılaşması, aralarındaki problemleri çözebilecek mi? Sevda’nın kalbine gömdüğü sırlar, ortaya çıkacak mı?

sevda-ic-1

İŞTE 2. BÖLÜM FRAGMANI

 

18 yıl önce boşanan Sevda ve Levent'in yıllar sonra yollarının kesişmesini konu alan Sevda'nın Bahçesi ilk bölümüyle Cumartesi 20.00’de Kanal D’de başlıyor!

sevda-ic-2
Son güncelleme: 10:33 - 25.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.