Sözcü Plus Giriş

Seven Ne Yapmaz 11. bölüm yani finalde neler olacak? Seven Ne Yapmaz neden bitiyor? Final izle!

Seven Ne Yapmaz dizisi 11. bölümü ile final kararı aldı. İzleyiciler Seven Ne Ypamaz neden bitiyor, finalde neler olacak merak ediliyor. Final bölümünde Nazlı'nın kreminin test için laboratuvara gönderildiğini öğrenen Arzu, onu bir kez daha gaza getirir ve iş yerine gönderir. Peki Seven Ne Yapmaz neden bitiyor? İşte 11. son bölüm yani final izleme linki...

null
Güncellenme: 18:36, 15/11/2017
Seven Ne Yapmaz 11. bölüm yani finalde neler olacak? Seven Ne Yapmaz neden bitiyor? Final izle!

Yeni sezona iyi başlayan Seven Ne Yapmaz bu akşam yayınlanacak 11. bölümü ile final yapıyor. Dizinin biteceğini öğrenen takipçileri neden bittiğini araştırıyor. Seven Ne Yapmaz final bölümünde neler olacağını merak eden izleyiciler son bölüm özetini haberimizde bulabiliriler. Final bölümünde neler olacak ve neden bitiyor sorularının yanıtı haberimizde. İşte Seven Ne Yapmaz hakkında tüm merak edilenler ve final izleme linki…

SEVEN NE YAPMAZ FİNALDE NELER OLACAK?

Ozan’ı kıskandırmak için başladığı oyun, Nazlı’nın başına iş açmıştır. Serdar’dan da yüreğindeki kalabalığını bir türlü eksiltemediği Ozan’dan da kaçar. Serdar yıkılmıştır. Yine de Ebru’nun sözünü dinleyip beklemeye karar verir. Ozan ise, en azından evet demediği için mutludur. Bu mutluluğu, tek dert ortağı Mehmet’in, nedenini anlayamadığı şekilde ona çok sert bir tepki göstermesi ve kendisini bir daha aramamasını söylemesiyle sekteye uğrar. Seven Ne Yapmaz final bölümünün yayınlandığı anda aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

SEVEN NE YAPMAZ FİNAL İZLE!

Nazlı’nın kreminin test için laboratuvara gönderildiğini öğrenen Arzu, onu bir kez daha gaza getirir ve iş yerine gönderir. Nazlı gider ama kafası fazlasıyla karışık durumdadır. Bütün gece Ozan’ı düşünmüştür. Belki de Ozan’ın gerçekten iyi bir açıklaması vardır. Belki her şeyi boş verip ona inanmalı ve elini tutmalıdır.

Serdar’ın durumunu gören Ebru, Nazlı’yla baş başa konuşmaya karar verir. Bu yüzden onu yemeğe çıkartır. Burada öğrendiği bir şey, Nazlı’nın son kalan umudunu da parça parça eder. İki müzmin aşık, birbirinden tamamen kopmak üzeredir. Ama Ozan’ın, hayatının aşkından, diğer yarısından vazgeçmeye niyeti yoktur. Ne olursa olsun, dünya başına yıkılsa da aşkının peşinden gidecektir.

seven-ne-yapmaz-880

SEVEN NE YAPMAZ NEDEN BİTİYOR?

Seven Ne Yapmaz dizisi yeni sezona iyi başlamıştı. Dizinin ilk bölümlerinin reyting oranları oldukça tatmin ediciydi fakat Diriliş Ertuğru dizisinin başlaması ile oranlarda düşüş yaşandı. Seven Ne Yapmaz, çarşamba günü yayınlanan bölümde TOTAL sıralamada 18.sırada yer aldı. Reytinglerdeki bu düşüş dizinin final karı almasına sebep oldu.

Yayınlanma Tarihi:18:32,