Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seven Ne Yapmaz 2. bölüm fragmanı yayında! Seven Ne Yapmaz dizisi yeni bölümde neler olacak?
Seven Ne Yapmaz 2. bölüm fragmanı yayında! Seven Ne Yapmaz dizisi yeni bölümde neler olacak?
ATV'nin yeni dizisi Seven Ne Yapmaz'ın 2. bölüm fragmanı yayınlandı. İlk bölümü ile ses getiren dizinin 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Ozan'a büyük şok'. İlk bölümde karşılaştığı köylü kızını bu kez holding patronu olarak karşısında gören Ozan ne yapacağını bilemez ve şaşkınlıktan bayılır. Ancak Ozan mücadeleyi bırakmamakta kararlıdır.
Magazin 11 Eylül 2017 - 10:09

İlk bölümün ardından izleyicilerin merakla araştırdığı Seven Ne Yapmaz 2. bölüm fragmanı ile karşınızda. Ozan ve Nazlı arasındaki olaylar nasıl gelişecek? Yeni bölümde Ozan’ı bekleyen şaşırtıcı olaylar neler? 2. bölüm fragmanını sakın kaçırmayın.

İŞTE YENİ FRAGMAN

 

 

DİZİNİN KONUSU

Uçarı, çapkın, yakışıklı Ozan Ekinsoy, Türkiye’nin büyük holdinglerinden Ekinsoy Holding’in veliahtıdır. Fakat yaptığı büyük bir hata nedeniyle babası Orhan tarafından köye gönderilerek cezalandırılır. Ozan memlekette, o güne kadar tanık olmadığı saf bir yüreğe ve güzelliğe sahip Nazlı’yla karşılaşır. Annesiz ve babasız büyüdüğü halde yaşadığı köyün gözbebeği olan Nazlı, kendi ayakları üstünde durmayı başarabilen, cesur ve güzel bir genç kadındır. Ozan Nazlı’nın bu sahiciliğinden çok etkilenir ve Nazlı’ya karşı kendisinden hiç beklemediği duygular beslemeye başlar; Nazlı’ya bir anda aşık oluvermiştir. Nazlı da ona… Hayli heyecanlı başlayan tanışmaları giderek eğlenceli bir kovalamacaya dönüşür. Beraber çok güzel zaman geçirirler, ama Ozan’ın aklında elbette Nazlı’yla evlenmek yoktur. Fakat çocukluğundan bu yana Nazlı’yı büyüten Fatma ana ve bölgenin bir numaralı dedikoducusu Hatice bir yanlış anlama sonucu iki aşığı yakalar, Nazlı’yla Ozan’ın hiç zaman kaybetmeden evlenmeleri gerekiyordur. Ozan kendini birdenbire hiç hayal etmediği bir hayatın içinde bulur. Ve birden büyük bir paniğe kapılır. Acaba bu evliliğe hazır mıdır? Ozan ne yapacağını bilemez bir haldeyken İstanbul’dan bir telefon alır, acil geri dönmesi gerekmektedir. Böylece Ozan nikahın olduğu gece Nazlı’yı bırakır ve kimseye söylemeden İstanbul’a döner. Nazlı, Ozan’ın gittiğini fark ettiğinde kahrolur ve çileden çıkar. Bütün köyün gözünde yerin dibine geçmiştir. Bunu Ozan’ın yanına bırakmayacaktır; Ozan’dan intikam almak için soluğu İstanbul’da alır. Fakat hayat her zamanki gibi oyununu oynar. Nazlı’nın alacağı intikam, bilinen yöntemlerden çok farklı olacaktır. Öldü kabul ettiği babası Yaşar ve var olduğunu

Son güncelleme: 11:26 - 11.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.