Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sevgili Geçmiş 3. yeni bölüm fragman | ön izleme yayınlandı! Ölüm kızları yıkıyor! Sevgili Geçmiş 2. son bölüm izle…
Sevgili Geçmiş 3. yeni bölüm fragman | ön izleme yayınlandı! Ölüm kızları yıkıyor! Sevgili Geçmiş 2. son bölüm izle…
Sevgili Geçmiş'in 2. son bölümünün yayınlanmasıyla 3. yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Son bölümde Tekin’in ölümünün ardından İpek ile Deren yıkılmış ne yapacaklarını bilmez haldedirler. Azra her şeye rağmen olanlar karşısında soğukkanlılığını korumaya çalışmaktadır. Sevgili Geçmiş 3. yeni bölüm fragmanı | ön izleme yayınlandı.
Magazin 2 Kasım 2019 - 00:05

Sevgili Geçmiş’in son bölümünde düğün sonrasında Refik'in adamlarıyla saldırmasının ardından Sinan, Tekin Malik'e iyice bilenir. Hesap sormak için onun peşine düşer ama Tekin ortada yoktur. Sinan'ın Tekin'i bulmaktaki ısrarı kızları zor durumlara sokar. İzmir'e dönen Deren'i hastanede bir sürpriz beklemektedir. Sevgili Geçmiş’in 3. yeni bölüm fragmanı ve 2. son bölüm izleme linki hakkında detaylar şöyle…

SEVGİLİ GEÇMİŞ 3. BÖLÜM ÖNİZLEME | FRAGMAN


 

SEVGİLİ GEÇMİŞ SON BÖLÜM İZLE

ÇİLEM KÖTÜ DURUMDA

Cemal, son onda kurtardığı Çilem'i tedavi için Deren'in ailesinin hastanesine getirmiştir. Çilem çok kötü durumdadır. Refik, Tekin Beyin aniden ortadan kaybolmasından Sinan'ı sorumlu tutar. Tüm bunlar olurken Cahide cezaevinde çıkış hazırlıkları yapmaktadır. Sürpriz bir ziyaretçisi olur, Cemal. Cemal'in Cahide'ye bir teklifi vardır.

Son güncelleme: 08:28 - 02.11.2019