Sevgili Geçmiş 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sevgili Geçmiş 5. son bölüm izle

Sevgili Geçmiş 5. son bölümü Star'da yayınlandı. Sevgili Geçmiş son bölümde; Cahide kızlarının yerini öğrenmek için her yolu deniyor ama Cemal'den hiçbir bilgi alamıyor. Sevgili Geçmiş 6. yeni bölüm fragmanı yayınladı ve yeni bölüme dair merak edilen detaylar ortaya çıktı. Sevgili Geçmiş 5. son bölüm izleme linki haberimizin içerisinde yer alıyor.

Sevgili Geçmiş 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sevgili Geçmiş 5. son bölüm izle

Star'da Sevgili Geçmiş dizisinin 5. son bölümü izleyicilerle buluştu. Son bölümde; Azra, başka kimsenin canı yanmasın diye Okan'ın yanında kalmaya karar verir. Sevgili Geçmiş son bölüm izleme linki ve Sevgili Geçmiş 6. yeni bölüm fragmanı haberimizde yer alıyor.

SEVGİLİ GEÇMİŞ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Sevgili Geçmiş 6. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Sevgili Geçmiş 6. yeni bölüm fragmanı…

 

SEVGİLİ GEÇMİŞ 6. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

SEVGİLİ GEÇMİŞ SON BÖLÜM İZLE

SEVGİLİ GEÇMİŞ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Cemal sonunda Cahide'yi bulmuştur. Cahide, Cemal'den kızlarının yerini öğrenmek ister ama Cemal söylemez. İpek ve Deren, Okan’ın yanında kalmaya karar veren Azra’ya ulaşsa da Azra'yı geri dönmeye ikna edemezler.

Cemal'den kızlarının yerini öğrenemeyen Cahide, yanında kaldığı Afet'ten yardım ister. Afet, Cahide'nin İpek'in gerçek annesi olduğunu öğrenince onu Güneşlibahçe'den uzaklaştırmanın yollarını arar.

Loading...