Sevgili Geçmiş dizisi başlama tarihi belli oldu! İşte Sevgili Geçmiş oyuncu kadrosu…

Star ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Sevgili Geçmiş dizisinin ilk bölümünün yayınlanacağı tarih belli oldu. Oyuncu kadrosunda güçlü isimleri barındıran dizi ilginç konusu ile de dikkat çekiyor. Peki Sevgili Geçmiş ne zaman başlıyor?

Sevgili Geçmiş dizisi başlama tarihi belli oldu! İşte Sevgili Geçmiş oyuncu kadrosu…

Üç kız kardeş ve sakladıkları büyük sır etrafından gelişen olayları ele alan Sevgili Geçmiş Star ekranlarında seyircilerle buluşacak. “Sevgili Geçmiş” in senaryosunu Funda Alp kaleme alırken, yönetmen koltuğunda Aydın Bulut oturuyor.

SEVGİLİ GEÇMİŞ İLK BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

Sevgili Geçmiş, 25 Ekim Cuma günü saat 20:00’de yayınlanmaya başlayacak.

SEVGİLİ GEÇMİŞ FRAGMANI

 

SEVGİLİ GEÇMİŞ OYUNCULARI

Cahide Esen Karalar / Ece Uslu

Cemal Karalar / Emre Kınay

İpek Gencer / Sevda Erginci

Sinan Malik / Seçkin Özdemir

Deren Kutlu / Melis Sezen

Kenan Soykan / Burak Yamantürk

Azra Yılmaz / Özge Özacar

Mahir Denizhan / Burak Çelik

Çilem Akan / Elifcan Ongurlar

SEVGİLİ GEÇMİŞ KONUSU

Birbirinden habersiz büyümüş üç kız kardeş bir gün gizemli bir mektup alırlar ve aralarından birinin düğününde buluşurlar. Ama düğün gecesi kendilerini hiç beklemedikleri bir durumun içinde bulacaklardır. Biri müzisyen, diğeri doktor, bir diğeri ise uçsuz bucaksız üzüm bağlarının sahibi olan üç kardeş o geceden sonra Ege'nin güzel kasabası Güneşli Bahçe'den çıkamazlar ve birlikte yaşamaya mecbur kalırlar. Bir kriz durumunda oluşan bu mecburiyet hali zamanla yerini kardeşliği, arkadaşlığı ve dayanışmayı keşfetme macerasına bırakır.

Loading...