Sözcü Plus Giriş

Sevgililir Günü’nde bir ağacın altında…

Müzik dünyasının son dönemdeki yükselen isimlerinden biri olan Kalben, Sevgililer Günü'nde eşiyle baş başa kendileri için çok özel anlamlar ifade eden bir ağacın altında buluşacağını açıkladı

null
Güncellenme: 23:02, 13/02/2017
Sevgililir Günü’nde bir ağacın altında…

Haydi Söyle şarkısıyla müzik listelerini alt üst eden Kalben, sevgililer günü kapsamında önceki gün İçerenköy’de konser verdi. 7’den 70’e herkesin şarkılarına eşlik ettiği Kalben, müzik sevenlere keyif dolu anlar yaşattı.

FOTO: SOZCU

FOTO: SOZCU

Verdiği mini konser sonrası sevenleriyle bir araya gelerek imza günü de gerçekleştiren Kalben, herkesle teker teker fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi. Daha sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kalben, “14 Şubat’ta ne yapacaksınız?” sorusuna, “Eşimle birlikte bizim için bambaşka önemi olan ve çok romantik olan bir ağacımız var. Onun oraya giderek düşünüp, birlikte zaman geçireceğiz” cevabını verdi.

Yoğun bir konser turnesi içerisinde olduğunun da altını çizen Kalben, “Hem yurt içinde, hem yurt dışında konser programlarımız var. Daha gün yüzüne çıkmamış bir çok parçamız var. Sevenlerimizle bir araya gelerek onları seslendirmek istiyorum” dedi.