Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sevginin Günü konusu ve oyuncuları: Sevginin Gücü’nde kimler oynuyor?
Sevginin Günü konusu ve oyuncuları: Sevginin Gücü’nde kimler oynuyor?
Sevginin Gücü özellikle televizyon ekranlarında yayınlandığı dönemlerde merak ediliyor. İşte Kabir Khan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmin merak edilenleri...
Magazin 29 Ekim 2019 - 16:38

Sevginin Gücü’nde yönetmenliği Salman Khan üstleniyor. Filmin kadrosunda ayrıca Harshaali Malhotra, Nawazuddin Siddiqui, Kareena Kapoor, Sharat Saxena gibi isimler yer alıyor. İşte Sevginin Gücü filminin konusu ve oyuncuları…

SEVGİNİN GÜCÜ FİLMİNİN OYUNCULARI

SEVGİNİN GÜCÜ KONUSU

 yaşında bir kız olan Shahida doğuştan konuşamıyordur. Kızının konuşması için elinden geleni yapan annesi, Shahida’yı tedavi ettirebilmek için onu Pakistan’dan Hindistan’a götürmeye karar verir. Fakat çıktıkları bu yolculuk küçük kızın hayatını tamamen değiştirir.

Trenle çıktıkları yolculukta küçük kız, tren durakta beklediği sırada camdan gördüğü kuzuların yanına gitmek için trenden iner. Fakat tren hareket etmek için düdüğü çaldığında Shahida duyamadığı için treni kaçırır. Küçük kız bilmediği topraklar yapayalnız kalmıştır.

Tek başına sokaklarda dolaşan küçük kızın yolu Bajrangi adındaki bir adamla kesişir. Bajrangi, Shahida’ya yardım etmeye çalışsa da ondan hiçbir öğrenemediği için ne yapacağını şaşırır. Şans eseri kızın Pakistanlı olduğunu öğrenen genç adam genç kızı ailesine kavuşturmaya kararlıdır. Shahida’nın ailesini bulmak için yola koyulan ikili kendilerini macera dolu bir yolculuğun içerisinde bulur.