Sözcü Plus Giriş

Seviyor Sevmiyor 28. bölüm fragmanı izle: Deniz altüst oluyor

Seviyor Sevmiyor 28. bölüm fragmanı yayınlandı. Seviyor Sevmiyor yeni bölüm Deniz, Tuna sayesinde Yiğit'in hastalığını öğreniyor.

null
Güncellenme: 14:29, 06/02/2017
Seviyor Sevmiyor 28. bölüm fragmanı izle: Deniz altüst oluyor

ATV’nin pazar günleri büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Seviyor Sevmiyor’un 28. bölüm fragmanı yayınlandı. Seviyor Sevmiyor yeni bölümde Deniz, Yiğit’in davranışlarından dolayı aldatıldığını hissediyor. Fakat Tuna, güzel kadına aldatılmadığını oyun oynandığını söylüyor. Deniz bunun nedenini merak edince Tuna, Yiğit’in hasta olduğunu itiraf ediyor. Bu olaydan sonra Deniz gözyaşlarına boğulurken yüzleşmek için Yiğit’in karşısına dikiliyor.

Seviyor Sevmiyor 28. bölümüyle 12 Şubat Pazar akşamı ATV ekranlarında…

SEVİYOR SEVMİYOR SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Yiğit’in evlenmekten vazgeçmesine çok üzülen Deniz yine de ailesine ve çevresine karşı Yiğit’i savunmadan edemez. Bir yandan da Yiğit’in bu kararının nedenini araştırmaya başlar. Yiğit’i hastanede doktoruyla samimi bir şekilde görünce de şoke olur. Yiğit’in kendisini aldatacağına inanamaz. Ofistekilerin de yardımıyla olayın üzerine gider. Öte yandan bunu öğrenen Yiğit, Deniz’i kendisinden uzaklaştırmak için bu durumu kullanmaya başlar. Simya ve Tuna, aralarında yaşanan olaydan sonra ilk kez karşılaşırlar. Simya bu yaşananı İrem’in öğrenmesinden korkarken, Tuna Simya’yla daha da yakınlaşma peşindedir.

Yayınlanma Tarihi:13:08,