Seviyor Sevmiyor 3. bölüm fragmanı izle: Planlar alt üst oluyor

Seviyor Sevmiyor 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Seviyor Sevmiyor yeni bölümde Yiğit, Deniz sandığı İrem'e duygularını aktarırken Deniz ise tüm bu olaylardan bihaber...

Seviyor Sevmiyor 3. bölüm fragmanı izle: Planlar alt üst oluyor

ATV’nin yeni başlayan ve yayınlandığı ilk günden bu yana iyi bir yakalayan dizisi Seviyor Sevmiyor’un 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Seviyor Sevmiyor yeni bölümde Deniz’in başlattığı oyunun ardından İrem zor durumda kalıyor. Deniz, Yiğit’in İrem’e yakınlaşmasından ise bihaber şeklide hayatını sürdürmektedir. Bakalım Deniz, ikilinin yakınlaştığını görünce neler olacak?

Seviyor Sevmiyor 3. bölümü ile 29 Haziran Çarşamba akşamı ATV ekranlarında…

SEVİYOR SEVMİYOR SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

“Yıllar sonra kokumu hatırladı biliyor musun?”

Deniz, en yakın arkadaşı İrem'i yerine geçirerek kurtulduğunu sandığı ilk aşkı Yiğit'le yeniden burun burunadır. Yiğit, Deniz'in yeni girdiği işindeki patronudur. Deniz, Yiğit'ten köşe bucak kaçmaya başlar. Ancak iş gereği sürekli bir araya gelmek durumunda kalırlar. Deniz'in durmadan eli ayağına dolaşır. Yiğit ise bu yeni stajyerden hiç hoşlanmaz. GoFlamingo dergisi için bir parti düzenlenecektir. Kızlar, partinin İrem'in çalıştığı otelde olacağını duyunca işler daha da karmaşık bir hal alır. Yiğit, İrem'i yani Deniz sandığı ilk aşkını Londra'da bilmektedir. Deniz, Yiğit'in İrem'i tanımaması için onu erkek kılığına sokar.