Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şevkat Yerimdar 17. bölüm fragmanı: Şevkat holdingde köstebek peşinde!
Şevkat Yerimdar 17. bölüm fragmanı: Şevkat holdingde köstebek peşinde!
Şevkat Yerimdar yeni bölümüyle cuma günü erkana gelecek. Şevkat Yerimdar'ın yeni bölümü çıkmadan önce 17. bölümde neler olacak sorusuna kısmi cevapları Şefkat Yerimdar'ın yeni bölüm fragmanı veriyor. İşte Şevkat Yerimdar 17. bölüm 1. ve 2. fragmanı...
Magazin 21 Eylül 2017 - 08:22

Kaçırılan çocuğun ailesine yardım eden Esin ve Şevkat bambaşka maceralara sürükleniyor, Şevkat Yerimdar 17. bölüm fragmanı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Şevkat’in holingin başına geçmesi komedinin dozunu artırıyor. Mahallenin tesisatçısı Cuma ise sosyal medyada fenomen olmanın keyfini yaşıyor.

BOZKIR, İSMAİL’İN OYUNUNU ANLAYACAK MI?

İsmail’in kolunun kırılmasıyla Erkan taklidi yapması zorlaşıyor. İkinci kimliğinin ortaya çıkmasını engellemek isteyen İsmail ve Bozkır arasında eğlenceli olaylara sebep oluyor.

KENDİNE HAS KARAKTER “ŞEVKAT”

Özgür bir insan nasıl yaşayacağını hiç düşünmez; çünkü nasıl yaşanmayacağını zaten bilir. Gerisi hikayedir. Şevkat harbidir, samimidir, sözünün eri, öfkesinin esiridir. Ancak yüreği pamuk kadar yumuşaktır ve hayatı hep pamuk ipliğindedir. Halden anlar, hatır sayar, zorda kalana yardım elini uzatır. Velhasılı, nesli tükenmiş bir mahalle delikanlısıdır o. Şevkat'in hatırını asla kıramayacağı Cevdet Bey bir gün ondan bir ricada bulunur. Ama ne ricadır bu! Bu ricadır zaten hikayemizi başlatan; Şevkat'i hayatının en zor sınavına atan. Cevdet Bey, Paris'ten dönen kızı Esin'i Şevkat'e emanet eder. Mertliğine güvenir , göz kulak ol, sahip çık kızıma der; mahallesine gönderir.
Şevkat Yerimdar bu! Emanetse baş üstündedir, dünya yıkılsa halel getirmez üstüne. Gel gör ki bu emanet başkadır; güzeller güzeli bir kızdır. Adı Esin'dir, Şevkat'in hayatına belalı ama tatlı bir esin gibi gelmiştir işte. Garip, zor, belalı bir aşk hikayesi doğar derken… Bu aşkın doğuşu içindir zaten bütün olaylar…

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.