Şevkat Yerimdar 25. bölüm fragmanı yayınlandı Şevkat Yerimdar dizisi 24. son bölüm izle! Yeni bölümde neler olacak?

Şevkat Yerimdar son bölümünde izleyicileri yine çok güldürdü. 18. bölümde Esin ve Şevkat evlilik hazırlıklarına başlamışlarken Şevkat çok yüklü bir vergi borcu ile karşı karşıya kalır. Yaşanan komedi dolu dakikaların ardından Şevkat Yerimdar 25. yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Haberimizden izleyemenler 24. son bölüm özetini izleyebilir ve Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte Şevkat Yerimdar son bölüm hakkında detaylar...

Şevkat Yerimdar 25. bölüm fragmanı yayınlandı Şevkat Yerimdar dizisi 24. son bölüm izle! Yeni bölümde neler olacak?

Şevkat Yerimdar izleyicileri yine kahkalara boğdu. Son bölümde Cuma, mahallelinin kendisini ne kadar sevdiğini anlamak için bir oyun düzenler ve kendi için fidye ister. Fakat Cuma'nın bu oyunu kendisine pahalıya patlar. Yaşananların ardından Şevkat yerimdar 25. yeni bölüm fragmanı izleyici tarafından google üzerinden araştırılıyor. Peki Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanı yayıncı kuruluş tarafından paylaşıldı mı? İşte son bölüm özeti…

SON BÖLÜM ÖZETİ

Esin ve Şevkat evlilik hazırlıklarına başlamışlarken Şevkat çok yüklü bir vergi borcu ile karşı karşıya kalır. Borcu ödemeden evlenemeyeceğini söyler ve Esin'in yardımını da istemez. Fakat Esin hacizi önlemek için gizlice ödeyince araları açılır ve işler hiç ummadıkları bir noktaya kadar sürüklenir. Şevkat Yerimdar son bölümü yayınlandığı anda aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

ŞEVKAT YERİMDAR 24. BÖLÜM İZLE!

Bozkır ve Gülperi Erkan'ın mesleğini merak ediyorlardır. Erkan doktor olduğunu söyler. O andan sonra Bozkır ve Gülperi her hastalığında Erkan'a gider ve Erkan işin içinden çıkamaz.

Cuma, mahallelinin kendisini ne kadar sevdiğini anlamak için bir oyun düzenler ve kendi için fidye ister. Fakat Cuma'nın bu oyunu kendisine pahalıya patlar.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI 

Özgür bir insan nasıl yaşayacağını hiç düşünmez; çünkü nasıl yaşanmayacağını zaten bilir. Gerisi hikayedir. Şevkat harbidir, samimidir, sözünün eri, öfkesinin esiridir. Ancak yüreği pamuk kadar yumuşaktır ve hayatı hep pamuk ipliğindedir. Halden anlar, hatır sayar, zorda kalana yardım elini uzatır. Velhasılı, nesli tükenmiş bir mahalle delikanlısıdır o. Şevkat'in hatırını asla kıramayacağı Cevdet Bey bir gün ondan bir ricada bulunur. Ama ne ricadır bu! Bu ricadır zaten hikayemizi başlatan; Şevkat'i hayatının en zor sınavına atan. Cevdet Bey, Paris'ten dönen kızı Esin'i Şevkat'e emanet eder. Mertliğine güvenir , göz kulak ol, sahip çık kızıma der; mahallesine gönderir.

ŞEVKAT YERİMDAR 25. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!


Şevkat Yerimdar bu! Emanetse baş üstündedir, dünya yıkılsa halel getirmez üstüne. Gel gör ki bu emanet başkadır; güzeller güzeli bir kızdır. Adı Esin'dir, Şevkat'in hayatına belalı ama tatlı bir esin gibi gelmiştir işte. Garip, zor, belalı bir aşk hikayesi doğar derken… Bu aşkın doğuşu içindir zaten bütün olaylar.

Loading...