Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şevval Sam 29 Ekim kutlamalarında sahne aldı
Şarkıcı Şevval Sam, dün akşam 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında İstanbul Sultanahmet'te konser verdi. Konser sonrası Ekrem İmamoğlu ve eşi Dilek İmamoğlu'yla fotoğraf paylaşan Sam, çifte övgüler yağdırdı.
Magazin 29 Ekim 2019 - 08:45

İstanbul, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı dün akşam Sultanahmet Meydanı’nda kutladı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından hazırlanan konser alanını akşam saatlerinden itibaren binlerce kişi doldurmaya başladı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, ve eşi Dilek İmamoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının ilkinin gerçekleştiği Sultanahmet Meydanı’na gitti.

“EKREM BAŞKAN ZOR BİR YOLCULUĞA ÇIKTI”

Kutlama kapsamında konser veren Şevval Sam,”Bir kadın olarak sahneye çıkıp şarkı söyleyebiliyorsam bunu Mustafa Kemal Atatürk’e borçluyum. Ekrem Başkan, zor bir yolculuğa çıktı. Hepimiz elimizi taşın altına sokup, ona yardımcı olmalıyız” diyerek İzmir Marşı’nı okudu.

“TÜRKİYE’NİN AYDINLIK YÜZÜ EKREM İMAMOĞLU”

Konser sonrası sahneye çıkan Ekrem İmamoğlu ve eşi Dilek İmamoğlu vatandaşları selamladı. Kutlama sonrası kuliste Ekrem İmamoğlu ve Dilek İmamoğlu ile fotoğraf çektiren şarkıcı Şevval Sam, “Bu sene 29 Ekim coşkusu bambaşka! Türkiye’nin aydınlık yüzü sayın Ekrem İmamoğlu ve gerçek bir Cumhuriyet Kadını güzeller güzeli eşi Dilek İmamoğlu ile Cumhuriyetimizin 96. yılını kutluyoruz. Yaşasın Cumhuriyet!” notunu yazdı.

Son güncelleme: 09:34 - 29.10.2019