Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şevval Sam ve oğlu Tarık Emir Tekin gecelerde
Şevval Sam ve oğlu Tarık Emir Tekin gecelerde
Sanatçı Şevval Sam, oğlu Tarık ile birlikte Arnavutköy'de bulunan bir mekan çıkışı objektiflere yansıdı. Londra'da eğitim alan Tarık Tekin, son günlerde hakkında çıkan aşk iddialarına yönelik konuştu.
Emre ÇEVİK
Magazin 14 Eylül 2017 - 21:33

Şevval Sam oğlu Tarık Emir Tekin ile birlikte önceki akşam Arnavutköy’de yemek çıkışı görüntülendi. Mekan çıkışında kendilerini bekleyen gazetecilerin sorularına yanıtlayan Sam, “Oğlumla birlikte eğlenmeye çıktık. Epeydir vakit geçirmiyorduk. Bana da iyi geldi, ona da” dedi. Görünürde dizi projesi olmadığını söyleyen Sam, yeni bir oyun hazırladıklarının müjdesini verdi.
20174
DUYARLI EVLAT
Annesi ile birlikte akşam gezmesine çıkan Tarık Emir Tekin ayağındaki sargı için “Y aklaşık 1 ay önce kazayla kesildi. Bir ay daha böyle gezeceğim”dedi. Geçtiğimiz günlerde oyuncu Dilan Çiçek Deniz ile haklarında çıkan aşk dedikodularına da açıklık getiren Tekin, “Dilan benim çok yakın dostumdur. B izim çocukluğumuz birlikte geçti. Bir yanlış anlaşılma olmasın” dedi. Şevval Sam ise oğlunu doğrulayarak Tarık benim oğlum, Dilan da kızım olur” diye konuştu. Anne oğul röportajın ardından taksi beklerken yanlarına gelen yaşlı bir kadına yardım etmeyi de ihmal etmedi.

sevvalsam

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.