Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şevval Sam Yasak Elma dizisi ekibine büyük tepki! “Bana sette bilgim olmadan…”
Şevval Sam Yasak Elma dizisi ekibine büyük tepki! “Bana sette bilgim olmadan…”
Yasak Elma dizisi ile adından söz ettirmeye devam eden oyuncu Şevval Sam, aylar sonra bir itirafta bulundu. Yasak Elma dizisinde geçtiğimiz bölümlerde Şevval Sam'ın üzerinde olan bir kürk büyük bir tartışmaya sebep oldu. Şevval Sam, Instagram üzerinden yaptığı açıklamada Yasak Elma çekimlerinde o kürkü giymesine sebep olanlara ateş püskürdü.
Magazin 1 Şubat 2019 - 08:31

Dizide Halit’in ikinci eşi Ender’e hayat veren güzel oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla bilgisi dışında gelişen olay konusunda açıklamada bulundu.

İki sezondur FOX ekranlarında devam eden Yasak Elma dizisinin en dikkat çeken oyuncularından biri olan Şevval Sam dizi hakkında bir bombayı patlattı. Dizide Halit’in eşi Ender’e hayat veren oyuncu iddialı ve şık giyimi ile de göz dolduruyor.

sevval-sam-3

SAM’IN PAYLAŞIMI OKUYANLARI ŞAŞIRTTI

Yasak Elma dizisinde Ender karakterini oynayan Şevval Sam'ın instagram hesabından yaptığı açıklama, okuyanları çok şaşırttı!

sevval-sam

Sam, bilgisi haricinde dizide kendisine gerçek kürk giydirildiğini öğrendiğini ve kürke karşı olduğunu belirterek hayranlarını sevindirecek bir açıklama yaptı.

BUNDAN SONRA ASLA…

Ender karakterinin rolü icabı iddialı giyinmesi gereken Şevval Sam, dizide imitasyon da dahil bundan sonra hiç bir şekilde kürklü bir kombin giymeme kararı aldığını açıkladı.

sevval-sam-4

Şevval Sam, “Yaşam hakkı savunucusu” olarak doğa, hayvanlar ve çevre ile ilgili duyarlılığını her fırsatta sosyal medya hesaplarından da belirten ve paylaşan bir kişi olarak, dizide yaşanan bu durumdan dolayı açıklama yapma ihtiyacı duydu.

Son güncelleme: 13:18 - 01.02.2019