Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şevval Sam’dan yeni yılın ilk analı kızlı selfiesi
Şevval Sam’dan yeni yılın ilk analı kızlı selfiesi
Sosyal medya hesabını genellikle kadrosunda yer aldığı dizinin setinde ya da verdiği bir röportaj sırasında çekilmiş fotoğraflarla süsleyen Şevval Sam, uzun bir aradan sonra annesiyle çektiği selfie'sini paylaştı.
Magazin 25 Şubat 2020 - 07:27

Başarılı müzikal kariyeri yanında oyunculuğu ile de göz dolduran Şevval Sam, sosyal medya hesabını yaşıtlarına göre son derece aktif kullanan bir isim… Kimi zaman kadrosunda bulunduğu Yasak Elma dizisinin setinden yaptığı bir paylaşımla takipçilerinin beğenisini kazanan Sam, kimi zaman da verdiği bir röportajda çekilmiş birbirinden çekici görüntülerini takipçilerinin beğenisine sunuyor.

ANALI KIZLI SELFIE

Şevval Sam, bu defa bir farklılık yaptı ve annesi Leman Sam ile birlikte çektiği bir selfie’yi takipçileriyle paylaştı. Son olarak beş ay önce dizisinin setine gelen annesiyle çektiği bir selfie’yi paylaşan Şevval Sam, yaptığı yeni yılın ilk analı kızlı selfie’sine, “Bir soralım istedik nasıl gidiyor?” notunu düştü.

Son güncelleme: 10:06 - 25.02.2020