Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şeyma Subaşı: Artık susmayacağım
Şeyma Subaşı: Artık susmayacağım
Bebek'teki kafesine haciz geldiği iddia edilen Şeyma Subaşı, "Böyle bir durum kesinlikle yaşanmadı. Birileri ben susuyorum diye üzerimden reklam yapmaya çalışıyor. Artık ben de susmayacağım. Artık hakkımda kim ne yalan haber yaparsa anında cevabını vereceğim" dedi.
Emre ÇEVİK
Magazin 27 Kasım 2019 - 09:22

Attığı her adım, yaptığı her paylaşım olay olan Şeyma Subaşı, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Yakın arkadaşları ile buluşmaya geldiğini söyleyen Subaşı, son olarak işletmesi hakkında çıkan haciz iddialarıyla ilgili de konuştu.

Şeyma Subaşı, “Böyle bir durum kesinlikle yaşanmadı. Birileri ben susuyorum diye üzerimden reklam yapmaya çalışıyor. Daha önce hakkımda ne söylerlerse susuyordum. Baktım ben sustukça, ‘nasıl olsa Şeyma susuyor, biz de konuşalıma döndü iş. Onun için artık ben de susmayacağım. Artık hakkımda kim ne yalan haber yaparsa anında cevabını vereceğim” açıklamasında bulundu.

Son olarak YouTube platformuna hızlı bir giriş yapan Subaşı, yeni videolarında yakın zamanda geleceğini ve kanalı için de yoğun bir tempoda çalıştığını söyledi.

Son güncelleme: 11:04 - 27.11.2019