Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şeyma Subaşı Coachella festivalinde; Acun Ilıcalı ve kızı Dominik’te
Şeyma Subaşı Coachella festivalinde; Acun Ilıcalı ve kızı Dominik’te
Kaliforniya’da düzenlenen Coachella festivaline giden Şeyma Subaşı'nın paylaştığı fotoğraf tartışma yarattı.
Burcu ÖZEN
Magazin 19 Nisan 2016 - 08:36

Uzun süredir Miami’de yaşayan Şeyma Subaşı, kızını Acun Ilıcalı’ya bırakıp; Kaliforniya'da düzenlenen 3 günlük Coachella festivaline gitti. Moda, sinema ve müzik dünyasından pek çok ünlü ismin katıldığı festival da dünyaca ünlü yıldızların yanısıra Türkiye’nin cemiyet hayatından da ünlü isimler katıldı.

Moda şovuna dönüşen festivale katılan Şeyma Subaşı, gösterişli Bless the Mess ceket tercih etti. Dominik’ten Kaliforniya’ya giden Subaşı; festivale kız arkadaşlarıyla gitti.

Kızına Melisa’ya özlemini sosyal medyadan duyuran Subaşı; Melisa’nın babası Acun Ilıcalı ile çekilmiş fotoğrafını paylaraşak; ‘Canlarima kavusmama az kaldi ❤’ notunu düştü.

İLGİNÇ YORUMLAR

Acun Ilıcalı’nın yüzünün yarısının görünmesine, Subaşı’nın takipçileri göndermelerde bulundu. ‘Acun’u kulağından tanıdım’, ‘Favoriler tanıdık geldi’ gibi yorumlar güldürdü. Bazı kişiler de bu fotoğrafa ‘yuva yıkanın yuvası olmaz’ diyerek tepki gösterdi.