Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şeyma Subaşı güzelliğin sırrını verdi!
Şeyma Subaşı güzelliğin sırrını verdi!
Çıkardığı kitabı ve aşk hayatı ile son zamanlarda magazin gündemini meşgul eden Şeyma Subaşı yaptığı paylaşımda kullandığı ifadelerle adeta güzelliğin sırrını verdi.
Magazin 19 Temmuz 2019 - 14:47

Acun Ilıcalı ile ayrıldıktan sadece birkaç ay sonra Guido Senia ile aşk yaşamaya başlayan Subaşı, bu süre zarfında bir de hayatını anlatan kitap çıkarmış ve magazin gündeminde kendisine üst sıralarda yer bulmuştu. Yaz aylarını yurt dışında geçiren ve özellikle son zamanlarda sıklıkla İspanya’da bulunan Subaşı, paylaştığı son fotoğrafla deyim yerindeyse yürek hoplattı. Acun Ilıcalı ile olan evliliğinden kızı Melisa’yı zaman zaman yaptığı gezilere dahil eden Subaşı bu defa yalnız başınayken çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı ve bu kareye; ‘Kibar Kal, seni güzel yapar’ diyerek adeta güzelliğin sırrını verdi ve kendisi hakkında yapılan bazı ağır eleştirilere de mesaj göndermiş oldu.