Sözcü Plus Giriş

Şeyma Subaşı ile Mohammed Al Saloussi evleniyor

Mısırlı sevgilisi Mohammed Al Salouissi ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı, Instagram hesabından evleneceğini açıkladı. Düğün için misafir listesi yaparken paylaşım yapan Subaşı, "Çok heyecanlıyım" dedi.

Güncellenme: 16:14, 10/05/2021
Şeyma Subaşı ile Mohammed Al Saloussi evleniyor

Şeyma Subaşı, geçen ay konuk olduğu bir programda milyarder sevgilisi Mohammed Al Saloussi’ni ailesiyle tanıştırdığını hatta iki aile arasında küçük bir isteme töreni olduğunu söylemişti.

Açıklamasından günler sonra Instagram hesabından paylaşım yapan Subaşı, “Düğün için ilk yapılacaklar listesi. Misafir listemizi yapıyoruz. Aman tanrım çok heyecanlıyım” diyerek yakında düğün yapacağının müjdesini verdi.

AYLIK 125 BİN TL NAFAKA

Şeyma Subaşı ile Acun Ilıcalı, 2018 yılında anlaşmalı olarak boşanmıştı. İkilinin aralarında imzalanan protokole göre; Ilıcalı’nın, Subaşı’na aylık 125 bin TL nafaka ödemesine karar verilmişti. Subaşı, sevgilisiyle nikâh kıydığı an bu nafakayı bir daha alamayacak.

İlginizi ÇekebilirŞeyma Subaşı'nın sevgilisi uçak kapattıŞeyma Subaşı'nın sevgilisi uçak kapattıİlginizi ÇekebilirŞeyma Subaşı'dan 30 yaş değerlendirmesiŞeyma Subaşı'dan 30 yaş değerlendirmesi
Yayınlanma Tarihi:15:50,