Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şeyma Subaşı, özel sosyal medya uygulaması çıkaracak
Şeyma Subaşı, özel sosyal medya uygulaması çıkaracak
Şeyma Subaşı, Beyazıt Öztürk ile yaptığı ve beğeni toplayan skeçlerin süreceğini, ancak oyunculuk yapmak istemediğini belirtti. Subaşı, yakın zamanında modayla ilgili kendisine ait bir sosyal medya uygulaması çıkaracağını açıkladı. 
Magazin 10 Kasım 2017 - 19:14

Acun Ilıcalı’nın sosyal medya fenomeni eşi Şeyma Subaşı, şov dünyasına ısınma turlarına başladı. Geçen hafta komedyen Beyazıt Öztürk ile yaptığı skeç oldukça beğenilen Subaşı önceki gün Bebek'te görüntülendi.

“OYUNCULUK YAPMAM”

Şıklığıyla dikkat çeken Subaşı, kendisine yöneltilen “Oyunculuk yapmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna “Böyle bir düşüncem yok ama Beyazıt Öztürk ile skeçlerimin devamı üzerine konuştuk. Belki ara ara bu tarz kısa skeçler çekebiliriz. Çok güzel geri dönüşler aldım, gerçekten çok mutlu oldum” cevabını verdi.

Öte yandan sosyal medyada yaklaşık 2,5 milyon takipçisi olan Şeyma Subaşı, yakın zamanda moda alanında kendine ait bir sosyal medya uygulaması çıkaracağını belirtti.

seymaammma