Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şeyma Subaşı yasağı deldi mi?
Şeyma Subaşı yasağı deldi mi?
Acun Ilıcalı'dan ayrıldıktan sonra İtalya DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı'nın giriş - çıkış yasağına uymayıp Çeşme'ye gittiği iddia edildi. Subaşı'nı sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar ele verdi.
Magazin 7 Mayıs 2020 - 15:51

Corona virüsü nedeniyle kısıtlama uygulanan büyükşehirler arasında bulunan İstanbul’da denetimler sıkı bir şekilde sürdürülürken, kurallara uymayanlara ceza veriliyor. Bu cezalara rağmen hala yasakları hiçe sayanlar bile var. Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı’nın da yasağa uymayarak İzmir’in gözde tatil ilçelerinden Çeşme’ye gittiği konuşuluyor. Şubaşını, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ele verdi.
İSTANBUL’DA KARANTİNADA OLACAKLARINI BELİRTMİŞTİ

Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı ile yaptığı kısa evliliğin ardından boşanarak, Guido Senia ile aşk yaşamaya başladı. Subaşı, Corona virüsü döneminde de İtalyan sevgilisiyle İstanbul’da karantinada olduğunu açıklamıştı.

Son güncelleme: 15:53 - 07.05.2020