Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şeyma Subaşı’dan Acun düzeltmesi
Şeyma Subaşı’dan Acun düzeltmesi
Son günlerin çok konuşulan ismi Şeyma Subaşı, gittiği bir alışveriş merkezinde muhabirlerin eski eşi Acun Ilıcalı ile ilgili sorularına yanıt verdi.
Emre ÇEVİK
Magazin 1 Şubat 2019 - 12:59

Ablası ile buluşmaya geldiğini söyleyen Subaşı, çok konuşulan ve magazin gündemini de oldukça meşgul eden ev konusuna samimiyetle açıklık getirdi. Çıkan haberlerde Acun Ilıcalı’nın ayrılık sonrasında Şeyma’ya düğün hediyesi olarak aldığı evi sattığı yazılmıştı.

Şeyma Subaşı yaptığı açıklamada, “İnanın konu hiç gazetelere yansıyan şekilde gelişmedi. Acun bilerek böyle yapıyor durumu asla söz konusu dahi değil. Acun evi zaten bana hediye olarak almamıştı. Beraber oturacaktık ki öylede oldu zaten. Boşanma işlemi gerçekleşince de Acun kendi iradesiyle evi satmayı uygun buldu. Bende zaten evden ayrılacaktım. Çünkü ev gerçekten büyük ve biz evde kızım, bakıcısı ve ben yaşadığımız için orada kalmaya devam etmek uygun değildi benim içinde. Ben de şu anda 3 kişi rahat bir şekilde yaşayacağımız ev bakıyorum kendime. Ama gerçekten bunu tüm kalbimle söylüyorum ki, haberlere konu olduğu şekilde bir olay olmadı. Bizim zaten Acun’la da aramızda herhangi bir problem yada olumsuz bir durum asla söz konusu değil” açıklamasında bulundu. Ayrıca Şeyma Subaşı’nı karşısında gören sevenlerini kendisi ile uzun süre hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmediler. Subaşı her zaman olduğu gibi sevenleri ile ayak üstü sohbet edip, onlarla da vakit geçirmeyi ihmal etmedi.

Son güncelleme: 13:00 - 01.02.2019