Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şeyma Subaşı’dan Coachella paylaşımı geldi
Şeyma Subaşı’dan Coachella paylaşımı geldi
Amerika'da her yıl düzenlenen Coachella müzik festivali özellikle son yıllarda Türkiye'den ünlü yüzlerin katılımıyla magazin basınının dikkatini çekmişti.
Magazin 17 Nisan 2019 - 08:49

Bu sene de tıpkı öncekilerde olduğu gibi Türkiye’den pek çok ünlü ismi ağırlayan festivalden en özel görüntüler festivali ziyaret eden ünlü isimlerin sosyal medya hesaplarından paylaşılırken herkesin gözü kulağı Şeyma Subaşı’na çevrilmişti. Bundan önce katıldığı Coachella festivallerinden birbirinden renkli görüntüler paylaşan Şeyma’nın Acun Ilıcalı’dan ayrıldıktan sonra festivalde boy gösterip göstermeyeceği çok konuşulmuştu.

Festival başladıktan kısa bir süre sonra Amerika’ya uçan Şeyma ‘Acaba festivale gidecek mi?’ sorusunu akıllara getirirken o kızı Melisa ile birlikte Miami’de vakit geçirmeyi tercih etti.

Subaşı hakkında yapılan haberleri takip ettiğinden olsa gerek sosyal medya hesabından kızıyla birlikte vakit geçirirken çekilmiş karelerini ‘Benim Coachella’m’ notuyla paylaşmayı tercih etti.