Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şeyma Subaşı’na ‘poz verme, oy ver’ tepkisi
Şeyma Subaşı’na ‘poz verme, oy ver’ tepkisi
Acun Ilıcalı'nın sevgilisi ve kızı Melisa'nın annesi Şeyma Subaşı yılın büyük bir bölümünü yurt dışında geçiriyor. Şu sıralar dünyaca ünlü isimlerin katıldığı Coachella festivali için Kaliforniya'da olan Subaşı'nın paylaştığı fotoğrafa 'oy ver' yorumları yağdı. Subaşı'nın oy kullanmak için Türkiye'ye dönüp dönmeyeceği bilinmiyor.
Magazin 16 Nisan 2017 - 14:20

Anayasa değişikliğinin oylanacağı referandumda kimlerin hangi oyun vereceğinden çok; oy verenlerin katılım oranı önemseniyor. Bu yüzden sosyal medyada ünlü sanatçılarının öncülüğünde ‘oy ver’ kampanyaları başlatıldı ve herkesin bu asli görevini yerine getirmesi konusunda bilgiler verildi. Özellikle oy kullanmadığı düşünülen Şeyma Subaşı, eleştiri oklarının hedefi oldu.

POZ VERME, OY VER

seyma

Şu sıralar Kaliforniya’daki yılın en büyük açık hava festivali Coachella’da olan Subaşı, dün akşam festivalden fotoğraflar paylaştı. Takipçileri ise Subaşı, ‘Oy kullandınız mı?’ sorusunu yöneltti. Bir takipçisi ise ‘poz verme, oy ver’ diyerek tepkisini gösterdi.

Subaşı’nın, Türkiye’ye gelip gelmediği henüz bilinmiyor.

 

Son güncelleme: 14:25 - 16.04.2017