Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şeyma Subaşı’nın dansına Acun’dan ilginç tepki! İşte en özel düğün fotoğrafları!
Şeyma Subaşı’nın dansına Acun’dan ilginç tepki! İşte en özel düğün fotoğrafları!
Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı düğününün yankıları sürüyor. Sosyal medyayı ve magazin dünyasını sallayan Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı düğününe Şeyma Subaşı'nın dansı damga vurdu. İşte Şeyma Subaşı'nın dansı ve yılın düğünün en özel fotoğrafları...
Magazin 20 Eylül 2017 - 16:03

Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı düğünü gerçekleşti. Uzun bir zamandır magazin dünyasını meşgul eden Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı düğünü olay yarattı. Bizler de sizler için olay düğünün en özel fotoğrafları Şeyma Subaşı’nın interneti sallayan dansını derledik…

ŞEYMA SUBAŞI'NIN DANSINA ACUN’DAN İLGİNÇ TEPKİ

Yılın düğünü olarak değerlendirilen Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı’nın düğününe Şeyma Subaşı’nın dansı damga vurdu. Ünlü sosyal medya fenomeninin dansı sırasında medya patronu eşi Acun Ilıcalı’nın tepki verememesi sosyal medyada günün konusu oldu.

 

SNAPCHAT’TE ADETA REKOR KIRDI!

Acun Ilıcalı’yla rüya gibi bir düğünle evlenen Şeyma Subaşı Snapchat paylaşımlarıyla da olay yarattı. Acun Ilıcalı’nın da sosyal medya fenomeni olarak tanıttığı Şeyma Subaşı, düğün gecesi yaklaşık 70’e yakın Story paylaştı.

seyma-subasi

İŞTE DÜĞÜNDEN ÖZEL FOTOĞRAFLAR

seymaaaaseyma4seyma-subasi-icseymayemekkapak

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.