Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sezin Erbil üç gün sonra yüzünü gösterdi
Sezin Erbil üç gün sonra yüzünü gösterdi
Mehmet Ali Erbil'in büyük kızı Sezin Erbil, geçtiğimiz gün bebeği ile ilk Instagram fotoğrafını paylaşmıştı. Bu kareden sadece günler sonra bu defa kızının yüzünü gösterdi.
Magazin 20 Mayıs 2020 - 11:25

Geçtiğimiz aylarda kızı Elisa’yı kucağına alan Sezin Erbil, o zamandan bu yana kızının fotoğrafını bir türlü takipçileriyle paylaşmamıştı. Genç kadın son olarak üç gün önce kızının yüzünün görünmediği bir kare paylaştı ve buna da ‘İlk Instagram fotoğrafımız’ notunu düştü.

Sezin Erbil sonrasında kızının fotoğrafı dedesi tarafından paylaşıldığı için hesabından kızı Elisa’nın yüzünün göründüğü bir kare paylaştı ve şu notu düştü:

“Dedesi istemiş paylaşmış, tercihen kızımın fotoğrafını paylaşmak istemem kendisi ilerde rahatsız olabilir diye saygı göstermek adına… Televizyonda çıkınca kendi sevdiğim bir fotoğrafını paylaşmak istedim, tüm güzel dualarınıza çok teşekkür ederim. İşte benim ÖMRÜM”

Son güncelleme: 11:27 - 20.05.2020